Demisos Caves Hotel - Mustafapaşa, Ürgüp, Nevşehir

Otelimiz Hakkında

Demisos Caves Hotel

UÇAK İLE GELİN

İstanbul ve İzmir’den havayolu ile Kapadokya’ya Kayseri ve Nevşehir havalimanlarını kullanarak gelebilirsiniz. Tüm havayolları firmalarının uçuşları için shuttle hizmeti mevcuttur.

ARABA İLE GELİN

Istanbul – Ürgüp arası mesafe takribi 730 kilometredir ve araba ile ortalama 8 saat sürer. Ankara – Ürgüp arası mesafe ise 320 kilometre civarındadır ve araba ile ortalama 4 saat sürer.

OTOBÜS İLE GELİN

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden Nevşehir’e üç otobüs firması hizmet vermektedir. Bu firmalar; Nevşehir Seyahat, Metro Turizm ve Süha Turizm’dir. Türkiye’de pek çok şehirden rahatlıkla bilet alınabilir.

DEMISOS CAVE HOTEL

Demisos Caves Hotel, Kapadokya bölgesinde, Ürgüp’ün Mustafapaşa (Sinasos) beldesinde yer almaktadır. 

Demisos Caves Hotel, Kapadokya’nın merkezi konumunuda bulunan, bölgenin en özel dinlence merkezlerinden birisi olan Sinasos’ta (Mustafapaşa) konumludur.

Bölge’de bulunan diğer butik otellerden farklı konsepti olan Demisos Caves Hotel’in iç tasarımı profesyonel bir çalışmanın sonucudur.Demisos Caves Hotel’in iç dizaynı ve odaları misafirlerimize renkli ve mistik bir ortam ile birlikte konfor, teknoloji ve en önemlisi Türk misafirperverliğini bir arada sunuyor.

slider-5

Zamanın Durduğu Coğrafya: Cappadocia

Demisos Caves Hotel’de tüm ayrıntılar sizin Kapadokya’nın eşsiz atmosferinde huzurlu bir tatil yapmanız için tasarlandı.